Общество

Батьки та місцева влада вирішували де навчатимуться діти - Читать всем на rezonans

17:16 13 Август Киев, Украина

Батьки та місцева влада вирішували де навчатимуться діти Перед новим навчальним роком в гуманітарній гімназії №23 у зв’язку з ремонтом аварійного приміщення, вирішують куди ж розмістити 300 дітей. Спочатку батькам учнів 3-х, 4-х класів запропонували навчатися в приміщенні 33 школи, але ті проти, звернулися до місцевої влади, щоб врегулювати питання. За матеріалами телеканалу СК1. «Якщо працювати в суботу та неділю, вони готові взяти на себе обов'язки та вийти на кінець листопада по першому поверху», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Батькам запропонували два варіанти по організації нового навчального року з моделями змішаного навчання. «Обидва варіанти мають моделі змішаного навчання: де тиждень вдома діти займаються, тиждень ходять до гімназії. Різниця в тому, що за основу ми беремо варіант коли 1, 2, 3, 4, 5 та 11 займаються постійно, не тиждень через тиждень, а 6, 7, 8, 9 та 10 займаються через тиждень. Це зумовлено тим, що 5 клас адаптивний, 11 – випускний та початкова школа ми хочемо, щоб вони працювали без переміщень.

Другий варіант, якщо вони не захочуть перейти, він гірший для всіх, тому що залишаються на постійному тільки 1 та 2 класи всі інші ходять тиждень через тиждень. Тоді виходить, що абсолютно всі класи страждають», – розповів директор гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Однак думки розділилися, одні згодні перейти на півроку до 33 школи, інші – проти. Чергові збори батьки та вчителі проведуть завтра в гімназії, аби вже остаточно вирішити куди діти підуть 1 вересня..