Общество

Біатлон. На естафеті у Словенії українці зупинилися за крок від медалей - Спец. Материалы

11:04 26 Январь Киев, Украина

Біатлон. На естафеті у Словенії українці зупинилися за крок від медалей Сингл-мікс естафета на етапі Кубка Світу в Поклюці, на перший погляд, могла трошки розчарувати українських вболівальників. Насправді ж, не все так погано. Ми маємо 5-е місце, але потенціально мали бути в призерах. Дуже порадував Дмитро Підручний, який стріляв ідеально і мав хорошу швидкість.

Та й Настя додала функціонально. Але той застріл при першій же стрільбі і штрафне коло все зіпсувало. Тренер чоловіків Юрай Санітра нам сказав, що задоволений Дмитром. Трошки відчувався спад після новорічних свят, але функціональність йде хвилями і до Чемпіонату світу Дмитро повинен бути на висоті.

Ми також поговорили з Дмитром. Він також розповів, що невеличкий спад функціонального стану був, але форма повертається. Діма також сказав, що сингл-естафету повинен був бігти з Меркушиною Тищенко, але потім тренери вирішили поставити таки його в сингл-естафету. Своєю роботою на вогневих рубежах та на дистанції цілком задоволений.

Окрім того, Дмитро розповів, що з Юраєм Санітрою має повне порозуміння. Ну а гонку впевнено виграли французи. Другими цілком несподівано стали естонці, а третіми австрійці. Взагалі, сингл-мікс естафети завжди можуть мати несподівані результати, бо деякі команди виставляють своїх кращих спортсменів, а деякі кращих ставлять у дабл-мікс естафети, а в сингл ставлять дубль.