Общество

«Бісить цей офіціоз»: депутат Рівнеради зняв відеозвернення на цвинтарі (ВІДЕО) - Читать всем на rezonans

04:10 21 Январь Киев, Украина

«Бісить цей офіціоз»: депутат Рівнеради зняв відеозвернення на цвинтарі (ВІДЕО) «Бісить цей офіціоз»: депутат Рівнеради зняв відеозвернення на цвинтарі (ВІДЕО) Депутат молодіжної міської ради Tweet Даниїл Самойлюк звернувся до рівненської молоді. Відео опублікували на сторінці Молодіжної міської ради Рівного в Instagram.

- Ну що? Місто, в якому дебільні заборони стали нормою, вже не таке комфортне для життя?   З’являються думки, що батьки були праві, коли казали, що звідси треба валити?     Але ж ми з тобою хочемо чогось нового!   Підписуйся на наш Instagram – і ми змінимо це місто.   Не для них.

Для нас. Це ж ми – молодь, - йдеться у ролику.

Відео уже переглянути понад 2,5 тисячі користувачів. В описі йдеться:
Молодіжна рада, а відтепер - «Просто рада» - розпочинає свою діяльність в Рівному!    Тобі не здається, що наше місто стало занудним для молоді?   Державні органи впроваджують купу тупих заборон, а з новин чути тільки про п'яних водіїв і співаючих собак...

  Бісить?   Давайте просто змінимо це місто! Не для них... Для нас!    P.s - 03.02 - щось круте)

 
        Переглянути цей допис в Instagram  
  Нагадаємо, Молодіжна міська рада у Рівному з’явилася рік тому.
Це – прототип Рівненської міськради.   До новоствореного органу місцевого самоврядування увійшли 42 молоді депутати, віком від 16 до 23 років.