Общество

Червонокнижна поранена сова із Тернопільщини пройде реабілітацію на Прикарпатті (фото) - Выбор редакции rezonans

17:06 26 Январь Киев, Украина

Червонокнижна поранена сова із Тернопільщини пройде реабілітацію на Прикарпатті (фото) Одразу дві сови, які занесені у Червону книгу України поповнили Галицький національний парк на Івано-Франківщині. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник директора з наукової частини Галицького національного природного парку Володимир Бучко. За його словами, одну сову з відкритим переломом лівого крила біля дороги знайшли люди із селища Войнилів Калуського району. Іншу птаху привезли з Тернопільської області.

Її з пошкодженим лівим крилом знайшли в лісі.

– У цих двох особин закриті переломи крил. На жаль, їх доставили з такими травмами, що не вдасться виправити кістку, щоб вона зрослася. Швидше за все, ці птахи вже довіку будуть перебувати в нас, в центрі реабілітації.

Ми надамо їм хороше харчування та просторий вольєр, – пише заступник директора з наукової частини Галицького національного природного парку Володимир Бучко.  

*Довідково. Сова довгохвоста (Strix uralensis) — птах родини совові. В Україні рідкісний гніздовий вид, представлений 2-ма підвидами.