Общество

Чи приєднаються навколишні села до Рівного - Выбор редакции UNP

15:02 29 Май Киев, Украина

Чи приєднаються навколишні села до Рівного - Выбор редакции UNP Чи приєднаються навколишні села до Рівного І створять ОТГ – об’єднану територіальну громаду Tweet Володимир Хомко Нагадаємо, що у квітні цього року з'явилася ініціатива щодо об'єднання з Рівним у села Городище. Чим це закінчилося, розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

Поки що у нас з Городищем йде діалог. Є великий шанс, що воно до нас приєднається. Не хочу забігати наперед, бо не від мене це залежить, а від них.

Але у них з’явилася така активна громада, яка хоче об'єднатися. Це ті люди, які мислять раціонально, які подивилися офіційні цифри, звірили їх і зрозуміли, що їм з містом Рівне об’єднатися вигідно.   Я, якби жив у Городищі, двома руками голосував би за те, щоб об'єднатися з містом Рівне, навіть якби у мене в Рівному родичів не було. Бо це, справді, вигідно.

А ось звернень з інших населених пунктів щодо об’єднання з Рівним поки, каже міський голова, немає.
Це - не катастрофа ні для міста, ні для села. Це буде гірше для селян і вони це відчують з часом. Бо законодавство буде таким, як в інших країнах, - попереджає Володимир Хомко.