Общество

Чи закриють хмельницькі школи на карантин, вирішуватиме спеціальна комісія (ОНОВЛЕНО) - Экстренные новости Украина

22:38 29 Январь Киев, Украина

Чи закриють хмельницькі школи на карантин, вирішуватиме спеціальна комісія (ОНОВЛЕНО) 19 відсотків школярів не відвідують навчальні заклади.На початку тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів Хмельницького складав 13 відсотків. Сьогодні, 29 січня, хворих побільшало і складає 19 відсотків від загальної кількості. «Сьогодні, о 17:00 відбудеться засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, члени якої вирішуватимуть чи запроваджувати в місті карантинні заходи. Можливо буде закрито декілька шкіл, а можливо всі», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки хмельницької міської ради Світлана Губай.

Нагадаємо, минулого тижня на Хмельниччині на грип та ГРВІ захворіло 8 тисяч 461 осіб. Вперше у цьому сезоні був переступлений епідпоріг. Ми відійшли від норми на 3,2 відсотки. До речі, минулого тижня карантин, через ріст захворюваності на грип та ГРВІ, оголосили у школах Кам'янця-Подільського. Зазначається, що він триватиме  по 3 лютого включно.

У понеділок, 27 січня, стало відомо про припинення навчання у Нетішинській міській ОТГ. ОНОВЛЕНО о 18:30: Сьогодні, 29 січня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено запровадити у шістьох навчальних закладах Хмельницького обмежувальні заходи. Все через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста.  • Гімназії №1 імені Володимира Красицького; • НВО №10; • Спеціалізованій ЗОШ №8; • ЗОШ №18 імені Володимира Чорновола; • ЗОШ №25 імені Івана Огієнка; • Спеціалізована школа №30. Коли відновлять навчальний процес і чи доєднаються до карантину й інші школи читайте у нашому матеріалі: "У шістьох школах Хмельницького призупинено навчальний процес" .