Общество

Чотири куби із сучасним фасадом: яким буде новий торговий центр у Рівному (ФОТО) - Спец. Материалы

08:04 25 Январь Киев, Украина

Чотири куби із сучасним фасадом: яким буде новий торговий центр у Рівному (ФОТО) Чотири куби із сучасним фасадом: яким буде новий торговий центр у Рівному (ФОТО) Проєкт представили раді архітекторів Tweet Проєкт торгового центру на Київській у Рівному. Фото -- Рівне вечірнє На вулиці Київській неподалік автовокзалу у Рівному планують збудувати  новий торговий центр. Проєкт шестиповерхового торгового центру розробили архітектори Владислав Масюк та Володимир Довгалець. Днями Володимир Довгалець представляв проєкт майбутнього торгового центру перед радою архітекторів, повідомляє «Рівне вечірнє».

До слова, вона є останньою інстанцією перед отриманням містобудівних умов та обмежень, які дозволять розпочати будівництво.

Фасад будівлі виконають у сучасному стилі з великою кількістю композитних матеріалів.
Будівлю умовно поділять на чотири куби, які формують загальну архітектуру, розповів архітектор Володимир Довгалець.
Крім того, проєкт передбачає реконструкцію вулиці Буковинської так, щоб з’явився виїзд на вулицю Київську, аби клієнтам було зручніше добиратись до торгового центру.

Від торгового центру до сусіднього коледжу буде відстань у 26 метрів. В’їзд зі сторони коледжу збережеться. До того ж, там ще збираються облаштувати тротуар.   Начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області Сергій Коханюк, розповів:
Рух на вулиці Буковинській дуже інтенсивний і прикро, що вона фактично переривається на перетині з вулицею Орлова, бо виїзду на Київську немає, що погіршує транспортну ситуацію.