Общество

Десять кандидатів на одне місце зареєстровано в обласній службі зайнятості - СМИ rezonans

19:4214 Январь Киев, Украина

Десять кандидатів на одне місце зареєстровано в обласній службі зайнятості Чотири сотні з них – військовослужбовці.Станом на 1 січня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в базі обласної служби зайнятості становила 13 тисяч осіб. Як повідомляють у пресслужбі установи, з них 416 військовослужбовців – учасників АТО (ООС) та 34 внутрішньо переміщених осіб. «Загалом на початок року актуальними були 1,3 тисячі вакансій. На одну вакансію претендували 10 безробітних.

У 2019 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,4 тисячі безробітних громадян, з них 1,1 тис. демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО/ООС, які набули статус безробітного. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 33,6 тисячі вакансій», - йдеться у повідомлені. Минулого року про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 6,7 тис.

роботодавців. Середній розмір оплати праці становив 5336,6 гривні. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 4,5 тисячі осіб проходили професійне навчання. .