Общество

Диво природи: як відновлюються ліси після пожежі в Австралії - Читать всем на rezonans

07:59 25 Январь Киев, Украина

Диво природи: як відновлюються ліси після пожежі в Австралії Диво природи: як відновлюються ліси після пожежі в Австралії Атмосферні фото Tweet Австралійські ліси, які постраждали після бурхливих пожеж, починають відновлюватися.

Чарівні паростки зафіксував фотограф Мюррей Лоу, повідомляє Metro. Світлини зроблені на території національного парку Дхураг.
Флора також почала відновлюватися у Новому Південному Уельсі та навколо Кульнури.

Експерти кажуть, що багато видів рослин в Австралії часто переживали пожежі протягом десятків мільйонів років. Стисло про пожежі в Австралії: Лісові пожежі вирують в Австралії з вересня. Десятки з них досі не підконтрольні вогнеборцям. Вигоріло вже 8 мільйонів гектарів.

У низці населених пунктів відсутнє енергопостачання; Жертвами вогні стали щонайменше 25 осіб; Австралійське відділення Всесвітнього фонду дикої природи допускає, що у вогні могли загинути близько 1,25 мільярда тварин, а деякі види могли "переступити межу вимирання". Крім того, десятиліття підуть на відновлення згорілих лісів, вважають екологи; Дим від пожеж подолав понад 10 тисяч кілометрів і сягнув навіть берегів Південної Америки. Зокрема, метеослужба Чилі зафіксувала його над Чилі та Аргентиною; Суха і спекотна погода в Австралії пануватиме й надалі. Місцева влада анонсувала нову хвилю пожеж і оголосила евакуацію на південному сході країни.