Общество

Дружина померлого від COVID-19 розповіла про лікування чоловіка (Відео) - Редакция rezonans.info

14:53 23 Май Киев, Украина

Дружина померлого від COVID-19 розповіла про лікування чоловіка (Відео) Нещодавно на Шумщині помер 63-річний житель села Малі Загайці. Офіційна причина смерті – коронавірусна інфекція.Дружина померлого Валентина Ковалик із цим діагнозом не згідна та звинувачує медиків у неналежному лікуванні чоловіка. У своєму відеозверненні, жінка зазначає, що у неї, як контактної з хворим на Covid-19 особи, досі не взяли аналізів крові та не проводили їй тестування на коронавірусну інфекцію. Прокоментував відео  головний лікар Шумської центральної районної лікарні Андрій Бобровський.“Як людина – висловлюю Вам щирі співчуття щодо втрати чоловіка, хай спочиває з Богом. Проте, як головний лікар Шумської лікарні, обурений не менше за Вас .

Тепер, декілька коментарів по епізодам:1) ніхто не приходив до хворого з медичного персоналу.. Неправда полягає в тому, що Ваш чоловік госпіталізований о 20.05 28.04.20 року, оглянутий інфекціоністом, взято матеріал для лабораторних досліджень, проведено оглядову рентгенографію грудної клітки. Документальне підтвердження можу надати за Вашої згоди. Крім того молодший медичний персонал вимірював температуру тіла , пульс та сатурацію кожні 2 години, що і зазначено в листі спостереження за пацієнтом.

Це контролювалося інфекціоністом, реаніматологом і власне мною. 2) Не давали води пацієнту. Неправда полягає в тому, що між сніданком, обідом і вечерею йому санітарочка приносила теплий чай (тоді коли він просив). Інші пацієнти просили гарячий чай, що і отримували.

Мінеральної води лікарня не закупляла. Зрештою, в боксі, де він перебував на лікуванні є робочий вузол води. 3) В Шумській лікарні не працює рентген. Неправда полягає в тому, що в цій лікарні є 2 робочих рентгенапарати (цифровий і плівковий).

Пацієнта обстежували рентгенологічно тричі – при поступленні і в динаміці. 4) В Кременецьку лікарню не передали рентгензнімків.. Неправда полягає в тому, що знімки передали а електронному вигляді одночасно з транспортуванням пацієнта. 5) головний лікар на мене накричав..

Неправда полягає в тому, що під час нашої з Вами розмови, коли я намагався спокійно пояснити ситуацію , яка склалася, Ви чули тільки себе.. ПРАВДА в Вашому монолозі є – хворий отримував всі ліки Шумської ЦРЛ. Перелік , з закупівельними цінами можу надати..Не дам нікому плюндрувати репутацію і працю медичних працівників Шумської ЦРЛ, які цілодобово працюють на виснаження, не жаліючи свого здоров’я . Все, що в них залишилося – це гордість за те , що вони роблять і як це вони роблять.І останнє – в Шумській ЦРЛ на сьогоднішній день проліковано вже більше 40 пацієнтів з діагнозом COVID-19, різного ступеня важкості, може варто спитати і в них..? Співчуваю Вашій втраті щиро і працюю для того , щоб таких випадків було якомога менше..