Общество

Екснардепка ВРУ у свої 40 затьмарила спецагента Лару Крофт (ВІДЕО) - Редакция rezonans.info

22:21 29 Январь Киев, Украина

Екснардепка ВРУ у свої 40 затьмарила спецагента Лару Крофт (ВІДЕО) Екснардепка ВРУ у свої 40 затьмарила спецагента Лару Крофт (ВІДЕО) Подоланням паркану з колючим дротом Tweet Чи змогли б ви залізти на двері як це вміє Чорновол? Можна не сумніватися, що 80% чоловіків та жінок в Україні не зможуть повторити того, що зробила ексдепутат ВРУ Тетяна Чорновол, коли вирішила пробратися в ДБР. Це не жарти, враховуючи те, що Тетяна долала перешкоду ще й на височенних підборах. Подивіться:Натисніть плей для перегляду З такою фізпідготовкою вона реально може претендувати на роль спецагента – Лари Крофт.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань почало розслідування через те, що Чорновол увірвалася на брифінг глави ДБР, а потім зірвала ще й брифінг першого заступника директора ДБР Олександра Бабікова.

  Екснардепку силою вивели з ДБР. Зазначається, що «під час супроводження до виходу вона чинила опір правоохоронцям».   У разі доведення провини Чорновол може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Натисніть плей для перегляду .