Общество

FitCurves: фітнес-фея, яка змінює життя - СМИ rezonans

14:14 03 Декабрь Киев, Украина

FitCurves: фітнес-фея, яка змінює життя Часто ми хочемо змінити власне життя. У багатьох це залишається лише мрією. Інколи нам не вистачає поштовху, щоб почати рухатися у правильному напрямку. Ми розпочинаємо цикл успішних історій жінок, для яких FitCurves став початком позитивних змін не тільки в догляді за своїм здоров’ям, але і в житті вцілому.

Історію першу нам розповідає сумчанка Діана Кириченко. Життя – прикольна річ, і іноді в ньому з’являються феї. У моєму випадку- така собі фітнес-фея. Відразу після минулого нового року я отримала оригінальний презент – місяць безкоштовних тренувань у FitCurves Sumy-5.

Подарунком, як відомо, гребувати не годиться, та й у відпустці я якраз була- тож чом би й ні?!! Щоправда з омроном (апарат для діагностики тіла) ми чомусь не подружились. Це ж треба 100,8 кг!!!Звідки???Як???Але ніде правди діти-треба худнути… Вже на 2 тижні тренувань я точно зрозуміла, що це МОЄ! Придбала абонемент на рік. Я прекрасно почуваюся, почала нормально спати і (це ж треба!) знаходити час у своєму ДУЖЕ щільному графіку на те, щоб прийти у FitCurves, котрий вже встиг стати не просто клубом для занять спортом. Тут є щось значно більше-своя атмосфера в яку хочеться занурюватися знову і знову.

Тут комфортно, тут приємно, тут стає сонячно на душі, незважаючи на погоду за вікном і напруженість робочого дня. А ще я почала втрачати вагу, хай і зі змінним успіхом, але до позначки 91-92 все-таки діставалася. Хоча треба зізнатися: ця вага стала для мене , наче замкнене коло,-нижче ну ніяк! Це мене розлютувало. Я-дама принципова, чого хочу-того добиваюсь, а тут на тобі-якісь два кілограми здужати не можу (аж надто вже хотілося, щоб не надто приязний до мене омрон показав цифру, нижче за 90).

І тут знову з’явилася моя фітнес-фея. Я вже й не пам’ятаю коли, але одного разу вона мені запропонувала піти у групу харчування. Тут я опинилася серед бажаючих стати стрункими та ще красивішими. І абсолютно не жалкую.

Навіть така непробивна стіна, як я, котра все своє свідоме життя їла раз на день(і безперечно, пізно ввечері), змогла щодня тягнути з собою різні баночки-скляночки і намагатися харчуватися за графіком. І хоча омрон все ж таки продовжує мене недолюблювати( на останніх вимірюваннях показав 86 замість очікуваних мною 85), я задоволена собою! І вже точно знаю, що буде 80! А там, гляди, і на 70 замахнуся!!! P.S. Нічого на Омрон кивати. Наша доля( успішність, здоров’я і так точно наше тіло) лише в наших руках.