Общество

Франція виграла суперечку з Норвегією в естафеті на чемпіонаті світу. Україна за межею топ-10 - Выбор редакции rezonans

20:08 22 Февраль Киев, Украина

Франція виграла суперечку з Норвегією в естафеті на чемпіонаті світу. Україна за межею топ-10 Для Руслана Ткаленка перший млинець в естафетах чемпіонатів світу виявився глевким Biathlon.com.ua Скандинави наразі програють найпринциповішим суперникам Збірна Франції виграла класичну чоловічу естафету на чемпіонаті світу з біатлону, який завершується в італійській Антерсельві. У своїх найпринциповіших суперників норвежців французи виграли 21-ну секунду. Чемпіонами світу стали Емільєн Жаклен, Мартен Фуркад, Сімон Дестьйо і Кентен Фійон-Майє. Усі мішені вони закрили з допомогою лише чотирьох додаткових набоїв.

У Норвегії – коло штрафу при 12-ти додаткових патронах. За скандинавів бігли Ветле Крістіансен, Йоганнес Дале, Тар’єй Бьо і Йоганнес Бьо. Третє місце з 36-секундним відставанням посіли німці. У їх складі були Ерік Лессер, Патрік Горн, Арнд Пайффер і Бенедикт Долль.

Збірна України, за яку бігли Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний, програла чемпіонам майже чотири хвилин і фінішувала 12-ю. По одному колу штрафу на стрільбі стоячи заробили Семенов і Ткаленко і це відкинуло нашу команду далеко за межі претендентів на квіткову церемонію. Нагадаємо, що трохи раніше жіноча збірна України в естафеті здобула бронзу. .