Общество

Футболіст білоруського «Шахтаря»: До заяв Лукашенка не ставляться всерйоз - Горячие новости

19:26 26 Март Киев, Украина

Футболіст білоруського «Шахтаря»: До заяв Лукашенка не ставляться всерйоз Дарко Бодул звик до причудів Бацьки Фото - Трибуна Дарко Бодул обурений тим, що білоруський чемпіонат не зупинили Австрійський нападник боснійського походження Дарко Бодул, який виступає за білоруський «Шахтар» із Солігорська, розкритикував рішення влади Білорусі проводити футбольний чемпіонат, не дивлячись на пандемію коронавірусу, а також поділився думкою про висловлювання президента країни Аляксандра Лукашенка. «Новина про те, що ліга стартує, стала для нас сильним ударом. Це обурливо. Футболісти і всі люди в Білорусі, що стежать за новинами, знають, що відбувається в Європі.

Але ми не можемо цього змінити. Стосовно Лукашенка, він любить грати у великого боса. На щастя, люди ставляться до його заяв всерйоз. Навіть без заходів з боку уряду людей всюди набагато менше, ніж зазвичай.

Літніх людей я не бачу взагалі», - наводить слова Бодула Kronen Zeitung. Білорусь – єдина країна Європи, у якій не призупинили національного чемпіонату з футболу. За офіційними даними, кількість інфікованих коронавірусом у Білорусі сягнула 86 осіб, померлих немає. У світі пандемія відібрала життя уже понад 22-х тисяч людей.