Общество

Гончарук приїхав на Львівщину через зрив опалювального сезону - Выбор редакции rezonans

23:11 13 Ноябрь Киев, Украина

Гончарук приїхав на Львівщину через зрив опалювального сезону Олексій Гончарук (у центрі) під час візиту у Львівську область Очільник уряду підкреслив, що винні у зриві опалювального сезону на Львівщині будуть покарані Прем’єрміністр України Олексій Гончарук прибув на Львівщину з робочою поїздкою через ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі. Про це повідомляє «Укрінформ». «Нафтогаз тепло» виплатить заборгованість. Люди повинні відчути захищеність.

Для оформлення усіх документів знадобиться три-чотири дні», - уточнив Гончарук. Він підкреслив, що винні у зриві опалювального сезону на Львівщині будуть покарані. Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак, яка також прибула на Львівщину, підкреслила, що не пізніше 18 листопада жителі регіону отримають тепло з Новояворівської ТЕЦ. Під час перебування на Новояворівській ТЕЦ, де зібралися працівники колективу і вимагають розв'язати питання з виплатою заборгованості по зарплаті, він пообіцяв їм гроші та нового керівника.

Натомість вони повинні вийти на робочі місця і приступити до обслуговування станцій, пише видання. Також на Львівщині перебуває голова НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв. Після Новояворівська високопосадовці відвідають Новий Роздол, де ситуація є складнішою, бо там є проблема з обладнанням, яке частково демонтоване. Як відомо, проблеми з опаленням у Новояворівську та Новому Роздолі почалися після того, як НАБУ викрило два теплогенеруючих підприємства, що належать братам Дубневичам, у розкраданні газу на суму 1,5 мільярда гривень.

Тоді ж суд арештував ці підприємства, а державне агентство АРМА передало їх в управління ПП «Гарант Енерго М» - фірмі, яку обрали на конкурсі. Проте новий управитель не впорався із функціями, оскільки виникли проблеми із кадрами, а частину обладнання ТЕЦ демонтували старі власники. Після низки звернень Львівської ОДА до різних відомств, ситуацію з опаленням в обох містах взяв на контроль прем’єрміністр Олексій Гончарук. Потім комісія з надзвичайних ситуацій Львівської ОДА визнала ситуацію надзвичайною, а Кабінет міністрів своїм розпорядженням дав дозвіл на зміну управляючої компанії.