Общество

Грандіозне свято дитинства відбудеться у центрі Рівного

15:02 29 Май Киев, Украина

Грандіозне свято дитинства відбудеться у центрі Рівного Грандіозне свято дитинства відбудеться у центрі Рівного 1 червня Tweet «Рівне – місто щасливих дітей». Під такою назвою до Міжнародного дня захисту дітей в обласному центрі відбудеться благодійне свято.

На Майдані Незалежності встановлять кілька ігрових локацій, а поліцейські, рятувальники і піротехніки розкажуть дітям основні правила безпеки.   Окрім просвітницьких майстер-класів, лікарі-парамедики навчатимуть дітей азам першої домедичної допомоги.

Впродовж дійства організатори збиратимуть кошти на апарат, який необхідний для проведення нейрохірургічних операцій. Нині таких операцій у Рівному просто не роблять, пацієнти, у яких є час, їдуть до Києва чи у Луцьк. Вартість коагулятора – 250 тисяч гривень, розповіла керівник благодійного фонду «Скарбниця надії» Мар’яна Рева:
Коагулятор, це прилад, який запаює судини, щоб не було кровотечі. Він допоможе багатьом діткам ,яким необхідні операції на спинному чи головному мозку.

Розпочнеться святкування 1 червня об 11 годині. А наступного дня, у неділю, розважальні заходи відбудуться у парку Шевченка. Там, зокрема, для дітей сиріт і позбавлених батьківського піклування виступатимуть аніматори, а малечу безкоштовно кататимуть на атракціонах. Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 Юлія Вознюк Радіо Трек .