Общество

Хмельницька влада посилила контроль за стихійною торгівлею та масковим режимом - Экстренные новости

12:47 02 Август Киев, Украина

Хмельницька влада посилила контроль за стихійною торгівлею та масковим режимом Обов’язки контролю поклали на поліцію та «Муніципальну дружину».Про це свідчить розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступника Хмельницького міського голови Володимира Гончарука, підписане 31 липня. Згідно з текстом цього розпорядження, воно було прийняте для виконання нової постанови Кабміну щодо запобігання COVID-19. Для цього передбачено низку заходів. Частина з них стосується посиленого контролю за місцевою торгівлею.

Отож, співробітникам міських управління Держпродспоживслужби та відділу поліції доручили відповідно до внутрішніх планів здійснювати у межах повноважень контроль за дотриманням протиепідемічних заходів ринками «Ранковий», «Кооператор» та суб’єктами господарювання на території міста. Також у розпорядженні передбачено посилення контролю за стихійною торгівлею. Цим мають займатися правоохоронці спільно з працівниками комунального підприємства «Муніципальна дружина». «Посилити контроль за несанкціонованою торгівлею на території міста та носінням масок у громадських місцях.

На території від центрального входу на ринок «Ранковий» до магазину «Єва» посилити контроль за несанкціонованою торгівлею у робочі дні «Муніципальній дружині з 8-ї ранку 17:00, а Хмельницькому міському відділу поліції — з 17:00 до 19:00», — йдеться у розпорядженні. Також у документів передбачений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадському транспорті міста та проведенням у ньому дезінфекції. Це стосується не лише комунального, а й приватного громадського транспорту. Читайте також: В Україні визначились, як навчатимуться діти з 1 вересня .