Общество

Італійський автовиробник Lamborghini почав виробляти медичні маски - Спец проект rezonans

01:52 01 Апрель Киев, Украина

Італійський автовиробник Lamborghini почав виробляти медичні маски Маски роблять в цеху Lamborghini, який займається обробкою салонів Кожен день компанія буде виробляти тисячу захисних масок Італійський автовиробник Automobili Lamborghini повідомив, що почав виробляти захисні маски через пандемію коронавірусу Covid-19. Про це йдеться на сайті компанії. Кожен день компанія буде виробляти тисячу захисних масок на своєму заводі в місті Сант-Агата-Болоньєзе. Їх роблять в цеху, який займається обробкою салонів.

Також 3D-принтери компанії будуть випускати іншу продукцію для медиків. «У екстреній ситуації що ми вважаємо, що зобов'язані внести конкретний внесок у загальну справу», - заявив президент компанії Стефано Доменікалі. Нагадаємо, за останні 24 години в лікарнях Італії від коронавірусу померли 837 пацієнтів. З початку епідемії коронавірусу зафіксували 105 792 випадки зараження.

З них 12 428 осіб померли та 15 729 вже одужали. Станом на 31 березня у світі на коронавірус вже захворіло понад 785 807 людей. Кількість смертей – 37 820, а одужали наразі вже 165 659 осіб. Зазначимо, що Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що Європа наближається до піку пандемії Covid-19. .