Общество

Кількість хворих на коронавірус у Києві зросла до 47 осіб - Расследование редакции

19:26 26 Март Киев, Украина

Кількість хворих на коронавірус у Києві зросла до 47 осіб У столиці зросла кількість хворих на коронавірус Зокрема, коронавірус виявили у 10-річного хлопчика Мер Києва Віталій Кличко повідомляє, що кількість заражених коронавірусом у столиці зросла до 47 осіб. Про це він написав у соцмережах Зокрема, коронавірус виявили у 10-річного хлопчика. «У столиці ще зросла кількість киян, що захворіли на COVID-19. І збільшилася до 47-ми осіб.

Сьогодні ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 7 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Захворіли - 4 жінки віком від 22-ох до 39-ти років, двоє чоловіків - 48 та 62 роки і десятирічний хлопчик», - поінформував мер. За його словами, двоє пацієнтів госпіталізовані до Олександрівської лікарні столиці. П’ятеро - на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.

«Ще раз звертаюся до всіх: дотримуйтеся обмежувальних заходів, обмежте соціальні контакти! Вірус агресивний і розповсюджується швидко», - зазначив Кличко. Раніше сьогодні Кличко показав, хто лікується в Олександрівській лікарні. Напередодні Кличко прокоментував чутки, що Олександрівська лікарня обслуговує тільки VIP-клієнтів. Нагадаємо, журналісти повідомили, що Департамент охорони здоров’я Київської міської держадміністрації розіслав медичним закладам міста наказ про особливі умови лікування «особливих пацієнтів».