Общество

Київ ввів пільги для малого і середнього бізнесу на час обмежень через коронавірус - rezonans.info

19:31 26 Март Киев, Украина

Київ ввів пільги для малого і середнього бізнесу на час обмежень через коронавірус Депутати Київради проголосували за підтримку малого та середнього бізнесу Підприємці отримали знижку 50% на сплату за оренду комунального майна Сьогодні, 26 березня, депутати Київради схвалили рішення про надання 50-відсоткової пільги для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна на період обмежувальних заходів у зв’язку з вірусом COVID-19. Така пільга діятиме до 31 липня. У разі неможливості використання об’єкта - так само тимчасово - до 31 липня підтримано звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди (фактично підприємці сплачуватимуть символічну 1 гривню). З ініціативою такого рішення виступив мер столиці Віталій Кличко, щоб підтримати малий та середній бізнес, що є найбільш незахищеним в ситуації суворих обмежувальних заходів, запроваджених у столиці.

Про це повідомляє пресслужба столичного голови. «Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, що працює в столиці. І який сьогодні найбільш вразливий в такий складний і для міста, і для країни час. Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи.

І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки про це рано говорити. Але ми сьогодні зробили серйозний жест підтримки. Право на ці пільги малий і середній бізнес матиме вже з 11 березня», - сказав Кличко.  У столиці сьогодні майже 900 тисяч кваратних метрів нежитлових приміщень комунального майна здаються в оренду.

І більшу частину орендує малий та середній бізнес - це близько 6 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.  Нагадаємо, сьогодні Київська міська рада зібралася на пленарне засідання, де мають скоригувати бюджет міста для захисту малозабезпечених груп населення та прийняти рішення, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. На засіданні присутні 92 депутатів. Перед початком роботи їм поміряли температуру та надали засоби індивідуального захисту. Онлайн трансляцію пленарного засідання можна переглянути тут.