Общество

Кого з Рівненщини підтримуватиме Вакарчук на виборах, і чому вони підтримують Вакарчука (ФОТО) - звезды сошлись

14:08 25 Июнь Киев, Украина

Кого з Рівненщини підтримуватиме Вакарчук на виборах, і чому вони підтримують Вакарчука (ФОТО) - звезды сошлись Кого з Рівненщини підтримуватиме Вакарчук на виборах, і чому вони підтримують Вакарчука (ФОТО) Лідер партії «Голос» дав прес-конференцію, від Рівного підтримує Бляшина Tweet Зліва направо: координатор регіонального штабу "Голос" Роман Денисюк; кандидатка в народні депутатки від 155 кругу Вікторія Войціцька; лідер "Голосу", музикант Святослав Вакарчук; депутат Рівнеради, самовисуванець по 152 округу Микола Бляшин; мажоритарник від 156 округу Андрій Пехотін; В межах «Туру змін» лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук побував у Рівному. Перед концертом музикант і політик дав прес-конференцію. Зокрема, Вакарчук розповів про ключові напрямки роботи його політичної сили. Це усунення олігархії в державі, розвиток судової системи та реформа системи освіти.

На цьому я особливо наголошую - в Україні треба кардинально змінювати систему освіти. Це покращувати заклади профтехосвіти, а також вищу освіту. ЗНО дало можливість дітям з сіл потрапляти в престижні виші, однак після ЗНО стара система знову дає про себе знати - треба платити за іспити, екзамени.   На мою думку, один із виходів - це зробити такий іспит на вході і на виході.

А також скоротити кількість вишів з трьох сотень до трьох десятків, прибравши "шарашкіни кантори", які лише прикидаються вишами, але нормальної освіти не дають.

Що ж до парламентських виборів, то від Рівного по 152 округу партія «Голос» підтримуватиме мажоритарника Миколу Бляшина, який нині - депутат Рівнеради. Бляшин вважає, що у міській раді надто мало можливостей, аби розвивати Рівне:
Працюючи три роки в міській раді я побачив, що депутат міської ради не має повного інструменту, аби залучати кошти держави в місто.   Мені прикро, що три чи чотири роки тому все, що подавало місто на ДФРР [Державний фонд регіонального розвитку, - ред.] – це встановлення електронної системи обміну даними між лічильниками «Водоканалу».

Це справді те, що нам найбільше потрібно?

Микола Бляшин ліворуч, Андрій Пехотін - праворуч. Депутат пішов самовисуванцем, адже хоче представляти інтереси рівнян в Раді, а тому вони самі мають його обрати, каже Бляшин.
І додає, що підтримкою «Голосу» заручився, адже поділяє цінності політичної сили. У Верховній раді хоче змінити саму роботу парламенту, а саме – покращити знання законодавства серед депутатів.

Також у найбільш північному - 155 окрузі - від партії «Голос» балотується Вікторія Войціцька, яка прагне максимальної прозорості в Раді, й зробила прозорий штаб у Вараші. А по 156 округу – Андрій Пехотін: хоче, аби в парламенті не було прихованих домовленостей. Партія Вакарчука також може підтримати ще двох мажоритарників у 153 і 154 округах. Саму ж мажоритарку в перспективі хочуть ліквідувати, натомість зробити відкриті списки.