Общество

Коли сядуть Медведчук, Марченко і Козак? - СМИ rezonans.info

14:27 22 Апрель Киев, Украина

Коли сядуть Медведчук, Марченко і Козак? Блоги 24 Марта 2021 Коли сядуть Медведчук, Марченко і Козак? Чому причетні до фінансування до тероризму досі на волі, а учасники акції на підтримку Сергія Стерненка отримали підозри? 2 лютого РНБО запровадило санкції проти народного депутата України Тараса Козака. Офіційна версія - за причетність до фінансування тероризму. 19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата України Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. Офіційна версія - за причетність до фінансування тероризму.

Минуло півтора місяці. Оксана Марченко продовжує паломнічати. Ніхто у буцегарню її не посадив. Хоча обвинувачення - більш, аніж серйозні.

Немає подань до Верховної Ради від гепрокурорки Венедіктової щодо притягнення до кримінальної відповідальності Медведчука і Козака. Натомість підозри для семи учасників акції на підтримку Стерненка були оголошені вже на третій день. Справедливості немає. Але за неї варто боротися! Тэги Медведчук СНБО Марченко Козак Стерненко Поделиться МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ 04 Марта 2021 Приговор Стерненко - приговор всей судебной системе Украины 22 Ноября 2020 Украина провалила подготовку ко второй волне коронавируса .