Общество

«Кришталь року»-2019: Шумcька громада – номінант на нагороду - Это удивило всех

00:01 10 Ноябрь Киев, Украина

«Кришталь року»-2019: Шумcька громада – номінант на нагороду 19 листопада у м. Київ відбудеться церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських об’єднаних громад та міст. У 2019 році в оцінюванні бюджетної прозорості взяли участь 106 об’єднаних територіальних громад. У результаті обрано для номінації 32 громади із 13 областей, які вже є кращими в Україні у відповідних категоріях бюджетної прозорості.

На Гала-події буде оголошено переможців у кожній із номінацій. Шумська громада представлена у головній номінації за категорією «Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу в громаді»: – Баштанська ОТГ Миколаївської обл.; – Музиківська ОТГ Херсонської обл.; – Слобожанська ОТГ Дніпропетровської обл.; – Чмирівська ОТГ Луганської обл.; – Шумська ОТГ Тернопільської обл. Премія «Кришталь року» – перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати.

«Кришталь року» відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародно визнаною методологією. Вони продемонстрували найпрозоріший бюджетний процес, до якого залучені мешканці, і який спирається на інформаційні технології для забезпечення підзвітності публічних коштів. Нагадуємо, що на початку 2019 року Шумська громада здобула перемогу у номінації «Найкращий бюджет для громадян», зазначають на сайті Шумської міської ради. Фото з відкритих джерел Розповсюдити цю статтю у Share on FacebookShare on Twitter .