Общество

Кропивницьке управління освіти судиться з постачальником газу - Выбор редакции rezonans

12:45 17 Январь Киев, Украина

Кропивницьке управління освіти судиться з постачальником газу Управління освіти міської ради Кропивницького судиться з газопостачальним підприємством за повернення понад 200 тисяч гривень. Про це сьогодні, 14 січня повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко, йдеться на сайті Кропивницької міськради. Вона зазначила, що у 2018 – му році управління освіти заключило договір на постачання природного газу з організацію, яка виграла тендер через систему «Prozorro», відповідно до закону про публічні закупівлі. Проте у 2018 році ціна на газ почала змінювалась, і виникла загроза відключення закладів освіти від газопостачання.

Тож управління освіти змушене було заключати додаткові угоди. В рахунках, які надавались управлінню освіти, представники організації внесли недостовірну інформацію і після проплати фахівці управління освіти виявили, що кошти за газ переплачені, — розповіла Лариса Костенко. – Ми відразу повідомили про це в правоохоронні органи, і почали проводити роботу щодо надання претензій до газопостачальної організації, щоб повернути кошти. Управління освіти одразу почало судові процеси.

У вересні 2019 — го року Господарський суд міста Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав організацію повернути кошти управлінню освіти. Проте судові процеси тривають і нині, адже компанія подала на апеляцію. Після цього випадку, як розповіла Лариса Костенко, управління освіти посилило роботу над укладенням подібних договорів, щоб у майбутньому подібних ситуацій не виникало. .