Общество

Кропивницький: Художня школа Осмьоркіна святкує ювілей (ФОТО) - Спец проект rezonans

18:27 14 Январь Киев, Украина

Кропивницький: Художня школа Осмьоркіна святкує ювілей (ФОТО)   Учора, 13 січня, у відділі художнього музею - картинної галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" відкрилася виставка робіт учнів художньої школи імені Осмьоркіна "Зимограй дарує свято". Про це повідомляє журналістка "Утреннего города".  

- У цій виставці брали участь учні підготовчої групи. Сьогодні тут представлено 60 робіт.

Ці роботи написали тридцять дітей. Це не перший захід, який присвячений майбутньому 60-тиріччю нашої школи. Зима - найкраща пора для дітей і дуже благодатна для мистецтва. Кожна дитина вклала частинку своєї душі у малюнок.

Я дуже рада, що виставка проходить саме у художньому музеї, - зазначає директорка школи О.О.Осмьоркіна Анна Тимофієнко.

      На захід зібралися директорки художніх шкіл та музеїв, батьки, діти. Учні школи - сім'я Дядиків прославили Ісуса Христа із піснею "У Віфлеємі". На виставці діти малювали у стилі "фентезі".

Наприклад, учениця Анастасія Настусенко поєднала свою фантазію і з чудернацькими елементами Пікассо.  

- Мені подобаються фіолетовий та зелений кольори, отже я вирішила їх поєднати. Я у захваті від робіт Пікассо, бо він надихає мене. Я люблю малювати щось химерне і незрозуміле для оточення.

Це відрізняє кожного, - розповідає учениця школи О.О.Осмьоркіна.

    Також свою подяку батькам висловила директорка художньої школи Анна Тимофієнко:   - Сьогодні велике свято! Діти, я рада, що ви представляєта роботи у такому чудовому місці. Воно пов'язане із історією мистецтва. Зима дарує нам багато сюрпризів.

Сьогоднішній день буде сповнений гарних емоцій. Висловлюю свою подяку батькам: Андрію Зайцеву, Світлані Дядик, Оксані Татаровій, Юлії Черновій, Світлані Криворучко, Тетяні Чорній".   Директорку художньої школи привітали працівники обласного художнього музею і подарували тематичні календарі та квіти. Дітям вручили подяки та солодощі.