Общество

Кропивницький майстер створює з металобрухту неповторні квіти (ВІДЕО) - Последние новости

03:09 21 Февраль Киев, Украина

Кропивницький майстер створює з металобрухту неповторні квіти (ВІДЕО)     Кропивничанин виготовляє квіти, статуетки і сільгоспзнаряддя з металолому, про це йдеться у відеосюжеті каналу UA: Суспільне   Квіти, статуетки і сільськогосподарське знаряддя з металолому виготовляє 36-річний кропивничанин. Працює автомеханіком у салоні автомобілів. Там займається своїм хобі у вільний від роботи час. Суспільному Віталій Костенко розповів, що першу квітку з брухту виготовив у подарунок дружині п’ять років тому.

  Свою першу роботу - троянду з алюмінізованої сталі, Віталій Костенко виготовив за тиждень: ”Захотів зробити незвичайний подарунок коханій дружині. Спочатку не виходило, мучився, а потім зрозумів – що до чого, переробив і вийшла така композиція до восьмого березня. Найтяжчим було зрозуміти, як влаштований бутон. Я передивися дуже багато фотографій, намагався скопіювати, але так, як створила природа, не вийде”.

  За словами директорки автосалону, в якому працює Віталій Костенко, Аліни Сейлаш, отримала в подарунок на день народження металеву троянду: ”Вона дуже чарівна і неповторна. Цікаво, що вона в єдиному екземплярі, іншої такої не буде. У нього, дійсно, золоті руки, є бачення, талант”.   Чоловік показав створений ним культиватор: ”Двигун – з бензопили ”Дружба” 1974 року випуску, глушник – з алюмінізованої сталі, направляюче колесо – з пральної машини, ланцюг – з приводу газорозподільного механізму автомобіля.

Переорюю цим культиватором город. Лопатою два дні перекопував, а цим – за дві години”.   За п’ять років Віталій Костенко виготовив понад сто квіток і статуеток. Майже всі подарував друзям і колегам.