Общество

Кулеба запевняє, що Україна не підписуватиме юридичних зобов'язань на «нормандському саміті» - Выбор редакции rezonans

01:59 03 Декабрь Киев, Украина

Кулеба запевняє, що Україна не підписуватиме юридичних зобов'язань на «нормандському саміті» Віцепрем’єрміністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба За результатами сміту планується політична заява учасників Віцепрем’єрміністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба розповів, що вже готується комюніке, яке наразі є дуже дипломатичним. Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV. Він зазначив, що документ, який підпишуть учасники нормандського саміту не буде містити жодних юридичних зобов'язань для України. «Перше, що ми маємо пам'ятати, що комюніке є політичним документом.

Не йтиметься про жодні юридичні зобов'язання, які візьме на себе українська держава в особі президента. Наразі комюніке є дуже дипломатичним», - заявив Кулеба. Він також підтвердив, що за результатами нормандської зустрічі, підготовлений в МЗС проект документу може бути доповнено новими пунктами. Напередодні у Кремлі заявили, що Путін і Зеленський поспілкуються «так чи інакше».

Саміт Нормандської четвірки відбудеться 9 грудня в Парижі. У ньому братимуть участь Зеленський, Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон. Зеленський 27 листопада в Вільнюсі заявив, що готовий до двосторонніх переговорів з Путіним у рамках «нормандської зустрічі». .