Общество

Купи сміття біля «Мототреку» вразили рівнян (ФОТО/ВІДЕО) - Читать всем на rezonans

13:35 23 Январь Киев, Украина

Купи сміття біля «Мототреку» вразили рівнян (ФОТО/ВІДЕО) Купи сміття біля «Мототреку» вразили рівнян (ФОТО/ВІДЕО) Воно всюди Tweet Світлини та відео зі скверу імені Чайки та околиць опублікували у спільноті «1283_Rivne».   Зона відпочинку завалена сміттям. Відходи розкидані на чималій території.  Ось що пише авторка публікації (текст подаємо без змін):

Я розумію, що побутові відходи могли бути розкидані з контейнерів через воронів, собак чи певну категорію людей, від яких не треба очікувати свідомих вчинків, як у нас це відбувається через погану роботу служб і перенаповненість сміттєвих баків. Але подивіться скільки там втоптаного, перегнившого листя! Це зараз там можна пройти, а в мокру погоду те листя стає болотом.

І в деяких місцях враження, що його не прибирають роками..

Що ми можемо зробити, аби хоч спробувати щось змінити? Будь ласка! Усі, хто дочитав до кінця, зателефонуйте на гарячу лінію міської ради чи ода зі скаргою на стан справ на цій території. Чим більше буде звернень - тим швидше буде позитивний результат. Минулого року я вже зверталася з приводу цієї території і на той момент це було ефективно.