Общество

Лише 12% українців вважають, що події в країні рухаються в правильному напрямку – Центр Socis - Спец проект rezonans

19:10 14 Февраль Киев, Украина

Лише 12% українців вважають, що події в країні рухаються в правильному напрямку – Центр Socis 33,2% українців вважають, що події в державі рухаються в неправильному напрямку 11,9% українців вважають, що події в країні рухаються в правильному напрямку. Такі дані соціологічного опитування, яке оприлюднив Центр Socis. Відповідно до даних опитування, 33,2% українців вважають, що події в державі рухаються в неправильному напрямку, 51,6% - в чомусь правильному, а в чомусь неправильному. Також нагадаємо, що електоральні настрої українців щодо парламентських політичних сил розподілились таким чином: якби вибори до Верховної Ради відбувалися наступної неділі, то 30,1% респондентів проголосувало б за партію «Слуга народу».

На другому місці – партія «Європейська Солідарність», за яку готові проголосувати 10,1% опитаних. За партію «Опозиційна платформа – За життя» готові проголосувати 10% опитаних. За ВО «Батьківщина» - 8,1%. За партію «Голос» - 2,5%.

Дослідження проводилось з 1 по 10 лютого 2020 року методом стандартизованого інтерв’ю face-to-face. Загалом було опитано 2000 респондентів. Статистична похибка дослідження 2,1%. .