Общество

Льонокомбінат Рівного відвідали очільники Федерації роботодавців України (ФОТО) - Редакция rezonans.info

22:39 18 Декабрь Киев, Украина

Льонокомбінат Рівного відвідали очільники Федерації роботодавців України (ФОТО) Льонокомбінат Рівного відвідали очільники Федерації роботодавців України (ФОТО) У організації вражені масштабами роботи та кількістю працівників  Tweet Фото - Радіо Трек На Рівненському Льонокомбінаті сьогодні, 18 грудня, працювала Федерація роботодавців України.

Гості зі столиці вражені роботою підприємства ТОВ «Т-Стиль», заснованого на базі Рівненського Льонокомбінату.
Фото - Радіо Трек Представники організації, зокрема, оцінили масштаби виробництва та кількість працівників, які віддали перевагу роботі на місцевому підприємстві, а не закордоном. Фото - Радіо Трек Загалом - 1500 тисячі робочих місць.

Середня заробітна плата 15 - 20 тисяч гривень.  Гуртожиток на 130 місць, що більше схожий на сучасний готель. Жодного старого верстата.  Мережа фірмових магазинів «Goldi» з повним асортиментом одягу є не лише у всіх великих містах України, а й у Польщі. Фото - Радіо Трек Своїм прикладом Олег Червонюк доводить – вітчизняні підприємці здатні виробляти конкурентоздатну продукцію та створювати робочі місця з гідною заробітною платою. Щороку інвестує у виробництво значні кошти. Каже, від держави у відповідь очікує одного — щоб все було по закону.

Але, на жаль, не часто його очікування стають реальністю. Фото - Радіо Трек А реальна ситуація в країні — відсутність робочих місць. Бо нині понад 3 млн українців працюють закордоном. Ці дані соціологів жахають, заявив генеральний директор Федерацій роботодавців країни Руслан Іллічов:

- Якщо не будуть створюватися робочі місця в Україні, якщо не буде підійматися промисловість, то не буде заробітних плат, не буде внутрішнього ринку.

Компанії «GOLDI-Льонокомбінат» не буде куди реалізувати продукцію.   Тому голова мета – послухати людей на місцях і знати про їхі потреби. А потім донести до Уряду наш сценарій розвитку промисловості та створення робочих місць. Це перше.

  Друге – ми прийняли рішення, 4 грудня на з'їзді, щодо запровадження рейтингу привабливості створення робочих місць в Україні. 

Національний рейтинг створюватимуть спільно з роботодавцями, додав Руслан Іллічов. Упродовж 2020-го року соціологи та фахівці Федерації роботодавців країни опитають понад 2 тисячі підприємців з різних областей,
аби оцінити умови ведення бізнесу та створення робочих місць в регіонах.
Фото — прес-служба Федерації роботодавців України До слова, у Рівному, крім Льонокомбінату, очільники Федерації роботодавців країни зустрілися ще з півсотнею підприємців краю.  Фото — прес-служба Федерації роботодавців України Зустріч триває в рамках форуму Regional Business Climate. Creating jobs, повідомив голова Рівненського обласного об'єднання організацій роботодавців «Роботодавці Рівненщини» Михайло Кривко:
 - Нині нам потрібно вибудувати конкурентні умови для ведення бізнесу в Україні, а це — доступні кредити, боротьба за кадри, ринки.