Общество

Львівський суд зобов'язав перевірити Коломойського на держзраду - rezonans.info

15:48 03 Декабрь Киев, Украина

Львівський суд зобов'язав перевірити Коломойського на держзраду ​ Галицький районний суд Львова зобов’язав посадових осіб УСБУ Львівської області внести відомості до ЄРДР за ст. 111 КК України (державна зрада) щодо Ігоря Коломойського за скаргою громадської організації "Рабів до раю не пускають". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник організації Іван Спринський.

"Чекаю від СБУ у Львівській області виконання рішення та відповідних документів (Витяг з ЄДР), які вони зобов’язані направити мені, як заявнику, бо в іншому випадку… Ну Ви зрозуміли, СБУ повинно вивчити КПК.

Копію ухвали додаю у коментарях. До речі, ні представники СБУ, ні представники прокуратури у судове засідання не з’явились", – написав Спринський.

Оголошення повного тексту ухвали відбудеться 3 грудня о 16 годині в приміщенні суду. Зазначимо, що у заяві громадської організації йдеться про інтерв’ю Ігоря Коломойського для "The New York Times", де він говорить, що варто взяти в Росії 100 мільярдів.

У згаданому інтерв’ю Коломойський заявив, що Україні пора відмовитися від Заходу і налагоджувати відносини з Росією. Галицкий районный суд Львова обязал должностных лиц УСБУ Львовской области внести сведения в ЕРДР по ст. 111 УК Украины (государственная измена) в отношении Игоря Коломойского по жалобе общественной организации "Рабов в рай не пускают". Об этом на своей странице в Facebook сообщил руководитель организации Иван Спринський.

"Жду от СБУ во Львовской области исполнения решения и соответствующих документов (Выдержка из ЕГР), которые они обязаны направить мне, как заявителю, ибо в противном случае... Ну Вы поняли, СБУ должно изучить КПК. Копию постановления добавляю в комментариях. Кстати, ни представители СБУ, ни представители прокуратуры в судебное заседание не явились", - написал Спринський.

Объявления полного текста постановления состоится 3 декабря в 16 часов в здании суда. Отметим, что в заявлении общественной организации говорится об интервью Игоря Коломойского для "The New York Times", где он говорит, что стоит взять у России 100 000 000 000. В упомянутом интервью Коломойский заявил, что Украина пора отказаться от Запада и налаживать отношения с Россией. .