Общество

Марки і майже 100-річні радянські енциклопедії намагалися вивезти з України (ФОТО) - Спец проект rezonans

04:13 21 Январь Киев, Украина

Марки і майже 100-річні радянські енциклопедії намагалися вивезти з України (ФОТО) Марки і майже 100-річні радянські енциклопедії намагалися вивезти з України (ФОТО) Через «зелений коридор» Tweet Інцидент стався сьогодні на митному посту «Лужанка», що на Закарпатті. В українки, яка прямувала до Угорщини на авто Mercedes-Benz, виявили колекцію поштових марок та цінні радянські енциклопедії, які та намагалася приховати від митників.   Жінка спробувала виїхати з країни через так званий «зелений коридор». Під час митного огляду у транспортному засобі виявили незаявлені під час усного опитування речі.

Зокрема, 212 поштових марок різних країн світу, що видані до 1991-го року, та збірку книг «Большая Советская Энциклопедия», які мають ознаки культурної цінності. Це перший, другий і третій томи 1926-го року видання та шостий і сьомий – 1927-го року.
На жінку склали протокол про порушення митних правил, а книги і поштові марки вилучили до рішення суду. За матеріалами Закарпатської митниці Держмитслужби Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 .