Общество

Мінрегіонбуд озвучив, скільки грошей дадуть цього року на відновлення дитсадка на Коновальця (ФОТО) - Редакция UNP

13:13 13 Июнь Киев, Украина

Мінрегіонбуд озвучив, скільки грошей дадуть цього року на відновлення дитсадка на Коновальця (ФОТО) - Редакция UNP Мінрегіонбуд озвучив, скільки грошей дадуть цього року на відновлення дитсадка на Коновальця (ФОТО) У Рівному отримали відповідь на запит щодо розподілу коштів Tweet Як ми повідомляли, у Рівному розпочалося відновлення дитячого садочку на мікрорайоні Північний. Минулої суботи туди навіть заїхала спецтехніка, для розчищення території для будівельного майданчика. Ініціативна група мам з мікрорайону раніше зверталися у Міністерство регіонального розвитку за підтримкою у питанні будівництва садочку. Сьогодні сімейна радниця Олена Бобровська, яка відстоює питання відновлення садочка на усіх рівнях опублікувала у Фейсбуці відповідь від Мінрегіонбуду.

Садочок на Коновальця отримає у 2019 році з Державного фонду регіонального розвитку – 10 мільйонів гривень.
І хоча у відповіді зазначено, що Рівненська ОДА іще не надавала запит щодо фінансування проектів до Мінрегіонбуду, у коментарях під власним дописом Олена Бобровська зазначає:  
Далі бюрократичний процес та передача документів до Мінрегіону! Цієї п’ятниці Рівненська ОДА передасть увесь пакет документів по проектах які мають фінансуватися з ДФРР з усієї області у Міністерство.  
Нагадаємо, що за рейтингом проектів садочок на Коновальця посів друге місце, одразу за проектом відновлення стадіону «Авангард». Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 .