Общество

Мукачівські правоохоронці затримали злодія-гастролера, що грабував магазини електроніки - Это удивило всех

11:03 26 Январь Киев, Украина

Мукачівські правоохоронці затримали злодія-гастролера, що грабував магазини електроніки Мешканець Дрогобичівського району Львівської області підозрюється у вчиненні п’яти грабежів, скоєних з магазинів електроніки в Ужгороді та Мукачеві. Під час вчинення останнього - чоловіка «на гарячому» затримали мукачівські оперативники. 25 січня, працівники кримінальної поліції Мукачева затримали 38-річного жителя Львівської області. Раніше судимий чоловік обгрунтовано підозрюється у вчиненні 5 грабежів з магазинів мобільного зв'язку.

З'ясовано, що під приводом купівлі телефону, чоловік брав гаджет у руки, роздивлявся, а потім, користуючись моментом, викрадав телефон і тікав.   Крадену техніку він одразу здавав до місцевих ломбардів. Після вчинення одного з таких злочинів, його викрили працівники кримінальної поліції Мукачева. Зараз львів'янин перебуває у відділку поліції.

Вирішується питання про затримання його до ізолятору тимчасового тримання у порядку статті 208 КПК України. За фактами вчинених злочинів відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений повторно. Раніше судимого чоловіка перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території Закарпатської області. Відділ комунікації поліції Закарпатської області .