Общество

На Михайлівській з’явився мурал про кохання, авторства місцевої художниці Анастасії Сладковської (ВІДЕО) - Горячие новости

23:25 04 Август Киев, Украина

На Михайлівській з’явився мурал про кохання, авторства місцевої художниці Анастасії Сладковської (ВІДЕО) У дворі кінотеатру ім. Івана Франка на вулиці Михайлівській віднедавна житомиряни могли помітити новий мурал – «Купідони» від молодої житомирської художниці Анастасії Сладковської. За матеріалами телеканалу СК1. «Я надихалася коханням, це мурал про кохання, на ньому зображені купідони.

Енергетика його така тепла і пристрасна. Ідея розписати саме цю стіну виникла ще рік назад, але з’явилася така можливість тільки цього року. Ідея народилася походу реалізації», – розповідає Анастасія Сладковська. Творчиня зазначає – створення муралу тривало близько місяця, адже Анастасія створювала проект самотужки.

На всю картину авторка витратила 10 літрів та 40 балонів фарби. «До місяця пішло на розпис, але це трошки розтягнулося, бо я не щодня малювала. Я працювала сама», – зазначає Анастасія Сладковська. На цьому Анастасія не планує зупинятися прикрашати та надихати Житомир.

В планах художниці ще безліч ідей для нових муралів з різними значеннями та посилами. «В Житомирі достатньо пустих стін для того, щоб створювати нові мурали. Я би хотіла затронути тему екології – зробити на перехресті Театральної і Київської тематичний мурал», – наголосила Анастасія Сладковська. .