Общество

На Виноградівщині презентували туристичний маршрут "Шлях Пинті" (ФОТО) - Горячие новости

02:39 28 Ноябрь Киев, Украина

На Виноградівщині презентували туристичний маршрут "Шлях Пинті" (ФОТО) Захід відбувся у рамках реалізації програми (проекту, заходу) «Популяризація туристичних можливостей с. Новоселиця Виноградівського району через виготовлення інформаційного і презентаційного матеріалу та проведення фестивалю «Волоські страви». Хлібом-сіллю з  художнім колективом «Молоді волохи» зустрічав гостей фестивалю ініціатор, автор та ідейний натхненник проекту,  голова громадської організації «Купіль» та художній керівник Новоселицького будинку культури Іван Рацин. Вітання з такою визначною подією не тільки для Новоселиці, а й для району і області, лунали від Новоселицького сільського голови Петра Таркані, начальниці управління туризму і курортів ДЕРТ Закарпатської облдержадміністрації Любов Когуч, депутата Закарпатської обласної ради Федора Ісайовича, завідувачки сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації Валентини Горнецкі, начальника відділу культури Виноградівської райдержадміністрації Василя Югаса.

Після символічного перерізання стрічки гості мали можливість скуштувати традиційні волоські страви та насолодитись приємним спілкуванням на лоні чудової гірської природи. Концертну програму підготували учасники Народного аматорського хору працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури під керівництвом Тетяни Гудачок та колектив Новоселицького будинку культури «Молоді волохи». Також під час проведення фестивалю «Волоські страви» було підписано меморандум про взаємодію між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації та громадською організацією  «Купіль»  у галузі туризму. Варто зазначити, що громадська організація «Купіль» є одним із переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Сума обласних коштів отримана організацією на реалізацію проекту «Популяризація туристичних можливостей  с. Новоселиця Виноградівського району через виготовлення інформаційного і презентаційного матеріалу та проведення фестивалю «Волоські страви», становить 19 000 тис. грн. .