Общество

На Воловеччині через відсутність фінансування ремонтів закрили асфальтобетонний завод, місцеві протестують (ВІДЕО) - related

14:08 25 Июнь Киев, Украина

На Воловеччині через відсутність фінансування ремонтів закрили асфальтобетонний завод, місцеві протестують (ВІДЕО) - related Через відсутність грошей ремонт дороги Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я припинили, а асфальтобетонний завод біля Воловця планують перенести. З підприємства вже вивезли техніку та відкликали спеціалістів, якщо його закриють, роботу втратять понад півсотні місцевих. Люди готуються до протесту. Через відсутність грошей на ремонт доріг роботи з відновлення шляху припинили, а асфальтобетонний завод біля Воловця планують перенести.

Тут працє близько 80 робітників і 60 із них місцеві. Якщо підприємство закриють, то всі вони втратять роботу.  Рішення про закриття заводу прийняли через відсутність фінансування та призупинення ремонту дороги Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я. Підприємство швидкими темпами звели для того аби не мати перебоїв з якісним матеріалом. Працював завод на Закарпатті 2 роки.