Общество

На Закарпатті карантин не послаблятимуть - Редакция rezonans.info

13:25 23 Май Киев, Украина

На Закарпатті карантин не послаблятимуть Це сталося через різке збільшення захворюваності останніми днями. На сьогодні у Закарпатській області рівень епідемічних показників не відповідає встановленим МОЗ критеріям для зниження карантину. Так, на 100 тисяч населення у нас 14 хворих. Послаблювати ж карантин можна, якщо ця цифра складатиме не більше 12 хворих, а наповненість ліжкомісць не більше 50%.

Лише за таких умов відновиться робота громадського транспорту, дитячих садків, готелів, відновляться спортивні заходи та інше. Статистику зіпсував Мукачівський психоневрологічний диспансер, де було зафіксовано спалах захворюваності - у щонайменше 28-ми осіб було діагностовано коронавірусну інфекцію. На цьому тлі оптимістичніше виглядає статистика захворюваності в Ужгороді. Учора в обласному центрі зафіксовано лише один випадок зараження на ковід-19, а сьогодні таких два.

По області станом на сьогодні виявлено 1003 випадків захворювання. За минулу добу діагноз COVID-19 підтвердився у 39 осіб. З початку пандемії померли 24 закарпатці, одужали - 255. .