Общество

На Закарпатті різко зросла кількість захворілих на COVID-19, через події в Мукачеві - Выбор редакции rezonans

13:25 23 Май Киев, Украина

На Закарпатті різко зросла кількість захворілих на COVID-19, через події в Мукачеві За минулу добу в області підтверджено коронавірус у 42 осіб. Такий різкий стрибок спричинений спалахом захворювання у Мукачівському психоневрологічному інтернаті. Із 120 осіб протестованих методом ПЛР, там було виявлено COVID-19 у 28 осіб. Наразі у закладі проводять протиепідемічні заходи, зокрема дезінфекцію всіх приміщень та території (на фото).

Пацієнтів у яких підтверджено COVID-19, відокремили від загальної групи. Працівників інтернату переведено на вахтовий (двотижневий) режим роботи, при завершенні та на початку зміни працівникам проводитимуть ПЛР-тестування. Тим часом в Ужгороді зафіксовано низький показник виявлення коронавірусу - лише в однієї людини цей діагноз підтверджено за минулу добу. Загалом по Україні за минулу добу підтверджено COVID-19 у 476 осіб.

Приблизно скільки хворих реєструється у нас щодня уже протягом останнього місяця. З початку пандемії на коронавірус у країні захворіли 19706 осіб. Від завтра, за рішенням уряду, відбудеться перехід до другого етапу послаблення карантину. Так, з 22 травня в тих регіонах, де нових захворювань буде не більше 12 на 100 тисяч населення, а наповненість ліжкомісць не більше 50% - відновиться робота громадського транспорту і дитячих садків.