Общество

На Закарпатті виявили перший випадок захворювання на коронавірус - СМИ rezonans.info

12:03 26 Март Киев, Украина

На Закарпатті виявили перший випадок захворювання на коронавірус У Мукачеві у жінки отримали позитивний результат тестування методом ПЛР на COVID-19. Жінку ізольовано та скеровано на госпіталізацію до Обласної клінічної інфекційної лікарні в Ужгороді.   Вона перебуває під наглядом медиків, стан задовільний. Для підтвердження діагнозу, згідно наказів МОЗ України, випадок підлягає подальшому тестуванню у вірусологічній референс-лабораторії державної установи Центр громадського здоров’я МОЗ України, м.Київ.

Розпочато розстеження випадку. Як повідомили у Медичному центрі "Сім'я", жінка - жителька Мукачева, 1951 р.н. Сьогодні зранку вона по телефону звернулася до сімейного лікаря. У результаті розмови було прийнято рішення про необхідність тестування.

Виїздна бригада провела забір біоматеріалу та передала в Мукачівську ЦРЛ. Результат виявився позитивним. Чоловік знаходився на самоізоляції, проте жінка відвідала парафіяльну церкву 20 та 21 березня. Наразі формуються списки контактних осіб.* * * Як стало відомо, після лабораторного тесту даний діагноз не підтвердився.