Общество

На Житомирщині поліцейські розпочали кримінальні провадження за фактами зайняття гральним бізнесом (ФОТО) - Это удивило всех

12:30 07 Июль Киев, Украина

На Житомирщині поліцейські розпочали кримінальні провадження за фактами зайняття гральним бізнесом (ФОТО) 6 липня поліцейські спільно з працівниками УСБУ в області під процесуальним керівництвом відповідних прокуратур провели невідкладні обшуки у трьох закладах у містах  Житомирі та Олевську. Відкриті кримінальні провадження та вилучено обладнання і засоби організації азартних ігор. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. «Гральні заклади були виявлені у м.

Житомирі по проспекту Миру та вулиці Театральній, а також в м. Олевську.  Загалом з місць організації підпільного бізнесу вилучено три десятка системних блоків та 65 моніторів.  Наразі за цими фактами розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.  Проводяться подальші слідчо-розшукові заходи.  Триває встановлення організаторів та осіб, причетних до ведення нелегальної діяльності. .