Общество

Найдорожчі закупівлі авто через систему ProZorro: яке сумське підприємство купило автівку за мільйон? - Экстренные новости Украина

22:05 27 Декабрь Киев, Украина

Найдорожчі закупівлі авто через систему ProZorro: яке сумське підприємство купило автівку за мільйон?  «Слово і діло» поцікавилося, які держустанови придбали сучасні девайси. Тепер пропонуємо подивитись, які бюджетні структури закупили за гроші платників податків у 2020 році найдорожчі автомобілі. Найбільшу закупівлю авто державним коштом цього року здійснила автобаза Управління справами Апарату Верховної ради. За даними системи ProZorro, для українських парламентаріїв придбали 14 Toyota Camry на 12 млн 537 тис грн. Постачальник із Харкова, ТОВ «АРТМОТОР».

Договір на постачання іномарок підписаний 14 листопада, а 20 грудня машини мали прибути до замовника. Передбачені два варіанти комплектації автівок: Comfort вартістю 895 тис. 295 грн та Elegance – за 896 тис. 12 грн 50 коп.

Згідно з договором купівлі-продажу, всі іномарки 2020 року випуску, про що мають свідчити відповідні сертифікати. Три Toyota Camry на 2 млн 698 тис. 800 грн закупили для Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. На сайті ProZorro йдеться, що легкові авто придбали для обслуговування державного секретаря міністерства і заступників керівника центрального органу виконавчої влади.