Общество

Нардеп від «Слуги народу» стверджує, що «Альфа» охороняє головного корупціонера Києва за наказом Єрмака - Редакция rezonans.info

01:12 27 Март Киев, Украина

Нардеп від «Слуги народу» стверджує, що «Альфа» охороняє головного корупціонера Києва за наказом Єрмака Голову Офісу президента Андрія Єрмака звинувачують у масштабному втручанні в кадрові призначення по всій країні Гео Лерос звернувся до глави СБУ з проханням підтвердити або спростувати інформацію про охорону Комарницького спецпідрозділом «Альфа» Депутат від фракції «Слуги народу» Гео Лерос направив голові СБУ Івану Баканову звернення: хоче з'ясувати, чи надавалась державна охорона «альфи» забудовнику Денису Комарницькому. Депутатське звернення Гео Лерос оприлюднив на Facebook. Лерос називає голову Офісу президента Андрія Єрмака «пліткарем», який «торгує національними інтересами», «людиною без принципів», яка мислить виключно через призму своїх особистих інтересів, «натираючи на тертці рейтинг президента і потенціал всієї держави». Нардеп звинувачує голову ОП у масштабному втручанні в кадрові призначення по всій країні і заявляє, що соціальний ліфт підняв Єрмака від «організатора торгівлі на київських ярмарках до торгівлі державою в Мінську».

Лерос нагадує, що Єрмак тисне на депутатів СН, а також перетворює їх у «безликі кнопки». «Не встиг шредер охолонути від знищених документів при обшуку СБУ на Музейному провулку у справі про розкрадання мільярдів фірмою Комарницького «Екобудтрейд», як з'явилася інформація, що Єрмак посприяв тому, що спецпідрозділ СБУ «Альфа« тепер уже охороняє головного корупціонера столиці (мається на увазі Комарницький, - Ред.)», - заявив Лерос в коментарі до депутатського звернення. Він додав, що в нього багато фактів стосовно даної справи і звернувся до Баканова: «Я звертаюся до глави СБУ з проханням підтвердити або спростувати інформацію про охорону громадянина Комарницького спецпідрозділом «Альфа», а в разі підтвердження пояснити підстави того, що спецпідрозділ СБУ охороняє головного корупціонера столиці, що є порушенням закону». Довідка: Денис Комарницький член команди Леоніда Черновецького.

У 2011 році співголова фракції Блоку Черновецького в Київраді Денис Комарницький був затриманий за розбійний напад. 8 квітня 2011 року, в приміщенні Київської мерії СБУ затримала Дениса Комарницького. У грудні 2012 року Шевченківський райсуд Києва засудив екс-співголову депутатської фракції Блок Леоніда Черновецького в Київраді, депутата Київради Дениса Комарницького до двох років умовно. Суд визнав Комарницького винним в тому, що він разом з двома співучасниками 2 серпня 2005 року в приміщенні бюро технічної інвентаризації в Києві побив адвоката Гранцева, відібравши у нього валізу з $20 тис.