Общество

Народний синоптик дав прогноз погоди на липень - Это удивило всех

08:34 04 Июль Киев, Украина

Народний синоптик дав прогноз погоди на липень - Это удивило всех Липень буде теплий, з підвищенням температури й дощами, на кінець місяця прийде прохолода та зливи. Таку погоду на другий місяць літа прогнозує народний синоптик Леонід Горбань.«Очікую помірну теплу погоду увесь місяць. 3-4 липня — дощі. 16-17 липня — дощі, грози, висока ймовірність граду.

22-24 — зливи, подекуди дуже сильні. З 25 липня і до кінця місяця — переважно суха та спекотна погода. В останній тиждень по всій території очікується зниження температури в середньому до 22-25 градусів удень та 14-17 вночі», — розповів Леонід Іванович.За його словами, найчастіше за прогнозами погоди до нього звертаються фермери. А ще — люди, які планують відпочинок.

Тож приділяє увагу погодним умовам на Одещині, де в розпалі курортний сезон.Цього липня на курортах Одеської області передбачає переважно теплу й суху погоду. Найспекотнішими обіцяють бути дні 5 та 18 липня, коли повітря прогріється до +27…30°С. Найпрохолодніші — 3, 6 та 25 числа. Температура опускатиметься до +19°С удень.