Общество

Названі терміни закінчення навчального року в школах - СМИ rezonans

19:29 30 Март Киев, Украина

Названі терміни закінчення навчального року в школах Навчальний рік в Україні мають намір відновити в Україні в травні або червні і закінчити 1 липня. Про це заявила у відеозверненні т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій. "Про навчальний рік.

Згідно із ЗУ "Про освіту" навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах в цьому навчальному році, то в травні або в червні повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати матеріал, який зараз подають дистанційно, і підбити підсумки", - наголосила Мандзій. Вона також повідомила, що відомство прийняло рішення про скасування державної підсумкової атестації для учнів 4 і 9 класів у зв'язку з продовженням карантинних обмежень в країні. "Якщо ми говоримо про закінчення навчального року.

Вас безперечно цікавить проведення державної підсумкової атестації для учнів 4 і 9 класів. Повідомляю, що державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класів буде скасована", - заявила т.в.о. міністра. Також в разі неможливості повернення учнів на навчання та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в червні 2020 року, Міністерство освіти готове провести ЗНО в липні або в серпні, а вступну кампанію змістити в часі.

"Ми готові почати ЗНО в червні, ми готові почати його в липні, і ми готові почати в середині серпня. Якщо ми готові провести ЗНО в серпні, результати будуть в середині вересня", - сказала вона. У разі проведення ЗНО в серпні, вступна кампанія буде продовжена до середини жовтня. "Якщо ми повернемося в червні, то вступна кампанія буде продовжена, і вона точно не буде проведена в липні", - зазначила Мандзій.