Общество

Не вистачає тільки «КАКАЯ РАЗНИЦА»: дещо про популярні номерні знаки на авто - Это удивило всех

06:42 18 Январь Киев, Украина

Не вистачає тільки «КАКАЯ РАЗНИЦА»: дещо про популярні номерні знаки на авто Не вистачає тільки «КАКАЯ РАЗНИЦА»: дещо про популярні номерні знаки на авто Українці вміють здивувати Tweet Фото ілюстративне Протягом 2019 року українці замовили понад 4 тисячі індивідуальних номерних знаків, зокрема, з такими назвами як ЖЕНЯ, ДЕМБЕЛЬ, ГАРДЕРОБ, ШАУРМА, ЗАЙКА та інші. Про це УНН повідомили у Головному сервісному центрі МВС України у відповідь на запит.

- За замовленнями фізичних та юридичних осіб протягом 2019 року оформлено 4225 комплектів індивідуальних номерних знаків, — йдеться у повідомленні.
За інформацією сервісного центру МВС, були виконані замовлення іменних номерних знаків — ТАНЮША, ВАСЯ, ЖЕКА, АЗІМ, СЕРЕГА.

Окрім того, на замовлення українці отримали креативні номерні знаки, такі як

КОТ, ВСМЫСЛЕ, ТАКОЕ, ХТОТАМ, ДЕМБЕЛЬ, ШАУРМА, БАРМАЛЕЙ, ЗАЙКА, МАДАМ, МАЛЫШКА, ГАРДЕРОБ.
А ще українці замовляли номерні знаки з малюнками, зокрема, з равликом, бджолою і смайлом. Також, за інформацією сервісного центру МВС, створювали цікаві цифрові комбінації у номерних знаках:
ААА777, М13М13М, М777М, WOOIW, RWT888.
Окрім того, кілька осіб замовили й англомовні номерні знаки:
MYBIKE, LAWYER, LOVE, LOTOS, HUNTER, SUPERMAN, BRUTTO.

Додамо, що терміни виготовлення індивідуального номерного знаку складають до 1 міс. з дати передачі виробникові примірника його макета. Нагадаємо, що раніше Міністерство внутрішніх справ запустило роботу онлайн-сервісу з інформації щодо наявності платних номерних знаків, які видаються за бажанням власників легкових автомобілів і містять визначену комбінацію цифр. Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4  .