Общество

Не зважаючи на дощ, до Рівного на «Різдвяні піснеспіви» приїхали колективи з усієї області (6 ФОТО) - СМИ rezonans.info

20:13 25 Декабрь Киев, Украина

Не зважаючи на дощ, до Рівного на «Різдвяні піснеспіви» приїхали колективи з усієї області (6 ФОТО) Не зважаючи на дощ, до Рівного на «Різдвяні піснеспіви» приїхали колективи з усієї області (6 ФОТО) Артисти втомилися без можливості – виступити перед людьми Tweet Ліворуч -- ведучий дійства -- Юрій Ширко Близько другої години на Майдані Незалежності можна було побачити людей біля сцени, на якій виступали колективи. Звучали колядки та християнські пісні англійською мовою.

Перед сценою були люди. Деякі пританцьовували
Збоку стояли представники влади, які відповідають за гуманітарну сферу.

Представники влади на передньому плані стоять групою -- праворуч: вже без Третяка та Шакирзяна Фейсбук сторінка міської ради про цей захід повідомляє так:
Сьогодні міський голова Олександр Третяк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, заступники міського голови завітали у центр міста на відкриття Новорічного фестивалю на якому співають колядки найкращі колективи Рівного.
Момент відкриття заходу
Міський голова привітав учасників дійства та всіх рівнян з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.
Фото міської ради При цьому, як повідомив нам Юрій Ширко – ведучий багатьох цьогорічних заходів на Майдані Незалежності нам сказав:
«Це Різдвяні піснеснеспіви». Чи багато колективів?...

Багатенько, до 18.00 сьогодні будуть виступати.

До 20-ти колективів приїхало.  Ні, не тільки з Рівного, є й з області. Зі всієї області їхали, бо зараз концертів мало, хочуть себе показати людям: втомилися без концертів»
І вони себе показували. Навіть попри дощ, який періодично накочував на Майдан Незалежності в м.

Рівне. КОМЕНТАРІ 0 КОМЕНТУВАТИ ВІДЕО «Квартал 95» висміяв підприємців, які пікетували його концерт (ВІДЕО) 25 грудня Спанієль вижив після нападу алігатора і став помічником шерифа (ВІДЕО) 24 грудня РАДІО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ Оголошення Загублено гаманець з документами В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук... Техпаспорт Аudi A6 Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...