Общество

Негаразди у стосунках Близнюків і страх перед Дівами: гороскоп на 16 грудня - Читать всем на rezonans

04:27 16 Декабрь Киев, Украина

Негаразди у стосунках Близнюків і страх перед Дівами: гороскоп на 16 грудня Негаразди у стосунках Близнюків і страх перед Дівами: гороскоп на 16 грудня Tweet ОВНИ Швидкість та ефективність вашої роботи буде вражаючою! Якщо хочете справити враження, то у вас це вийде. Головне, не робіть цього дня нічого проти своєї волі. ТЕЛЬЦІ Спочатку вам потрібно ретельно все обміркувати, склавши детальний план, і лише потім приступати до безпосередніх дій. Навіть, якщо йдеться про звичайну зустріч із друзями.

БЛИЗНЮКИ Не виключено, що цього дня почнеться розлад у вашому особистому житті. Взаємні претензії, якщо вчасно не зупинитися, можуть призвести до розлучення. РАКИ Дозвольте собі легкий день. Щоб ні про що не думати, а просто відпочити.

Це піде вам на користь. ЛЕВИ Прекрасний час для реалізації ваших проектів. Навіть найбільш складних. Головне, не помічати дрібних перешкод і вірити у власні сили.

ДІВИ У своєму прагненні до здійснення мрії ви не будете особливо церемонитися з тим, хто спробує стати на вашому шляху. Обережніше, бо люди почнуть вас боятися. ТЕРЕЗИ Не драматизуйте, що б не відбувалося. Вам доведеться говорити «ні» людям, які занадто багато від вас вимагають.

  СКОРПІОНИ Вам доведеться цілий день усіх розважати. Добре, якщо настрій у вас буде підходящий, бо усі прагнутимуть вашої уваги. СТРІЛЬЦІ Якщо хтось не бажає діяти за вашими правилами, його не варто до цього примушувати. Намагайтеся вгамувати свою авторитарність.

КОЗЕРОГИ Цей день сприятливий для того, щоб, не витрачаючи значних сил і засобів, досягти бажаного та навіть трохи більшого. ВОДОЛІЇ Зірки не рекомендують вам форсувати події та приймати швидкі рішення. Тому, якщо в успішному результаті ви не впевнені, то краще не ризикуйте. РИБИ Дотримуйтеся поставлених цілей у роботі.