Общество

Нелегальна АЗС, до якої вп’яте навідується поліція, належить рівненському бізнесмену (ФОТО/ВІДЕО) - Это удивило всех

13:40 23 Январь Киев, Украина

Нелегальна АЗС, до якої вп’яте навідується поліція, належить рівненському бізнесмену (ФОТО/ВІДЕО) Нелегальна АЗС, до якої вп’яте навідується поліція, належить рівненському бізнесмену (ФОТО/ВІДЕО) Адмінматеріали передали до суду Tweet П’ятий протокол склали поліцейські на незаконній АЗС у Рівному.

- За порушення порядку провадження господарської діяльності відносно 53-річного рівнянина дільничний офіцер поліції склав адміністративний протокол.   Протоколи на цій заправці складають уп’яте.   Адміністративні матеріали скеровані на розгляд суду, — повідомляє відділ комунікації обласного управління Національної поліції.

Як усе відбулось напередодні, 21 січня, демонструє поліція на відео – нижче: Тим часом з власних джерел «Радіо Трек» стало відомо, що
до заправки на вулиці Мельника причетний Руслан Шевчик, ім'я якого пов'язують з розважальним закладом «Глобус» на вулиці Соборній у Рівному.
Зауважимо, із початку проведення заходів із виявлення діяльності незаконних АЗС поліцейські склали 59 адміністративних протоколів.
Загальна сума накладених штрафів складає 342 720 гривень.
Суд ще не розглянув 17 адміністративних протоколів.