Общество

Незаконна схема, «винагорода»: військовую прокуратурую затримано групу злочинців, очолювану керівником установи МО України - rezonans.info

11:55 01 Апрель Киев, Украина

Незаконна схема, «винагорода»: військовую прокуратурую затримано групу злочинців, очолювану керівником установи МО України 31 березня прокурорами військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди в розмірі 37 500 грн. керівником установи МО України – начальником однієї з квартирно-експлуатаційної частини району Житомирської області. Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.  «Зазначену суму хабара підозрюваний одержав за надання колишньому військовослужбовцю дозволу для реєстрації у відомчій квартирі, яка знаходиться на балансі МО України. Установлено, що вказаний посадовець діяв за попередньою змовою з військовослужбовцем Головного центру спеціального контролю Державного космічного агентства України та ще двома пособниками», – йдеться у повідомленні.   Начальник КЕЧ залучив діючих і колишніх військовослужбовців до створеної ним незаконної схеми, за якою в одному з військових містечок Житомирщини за «винагороду» надавав дозволи на реєстрацію у відомчих квартирах з можливістю подальшої приватизації цього житла.   Чотирьох співучасників затримано в порядку ст.

208 КПК України. Затримання відбулось спільно зі слідчими СУ ГУ НП в Житомирській області, за оперативного супроводження ВБКОЗ УСБУ в Житомирській області. Санкція ч. 3 ст 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна..